Kontakt z firmą Abis – specjalistą od informatyki przemysłowej

Automatyzacja procesów przemysłowych jest istotnym krokiem w kierunku poprawy wydajności pracy, zwiększenia precyzji produkcji wyrobów oraz optymalizacji jej kosztów. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie informatyki i automatyki przemysłowej, dostarczając klientom nowoczesne rozwiązania przeznaczone do kontrolowania poprawności przebiegu różnych procesów oraz sterowania nimi. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani unowocześnieniem i usprawnieniem waszej firmy zapraszamy do kontaktu. Dostarczamy produkty takie jak systemy MES czy fabryka 4.0 oraz przeprowadzamy firmę przez proces robotyzacji.

Dane firmy:

ABIS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
ul. Kamienna 17
30-199 Rząska

tel. (012) 429 55 08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do państwa dyspozycji jesteśmy w godzinach od 8.00 do 17.00.


Zapoznaj się z informacją o ochronie danych osobowych pod tym odnośnikiem.

Informacji handlowej i technicznej udzielają:


Piotr Bistroń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Stec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Sulima - Systemy wizyjne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Feliksik - Sterowanie i robotyka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Norbert Śledź - Systemy wizualizacji i MES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mirosław Rybczyński - Inżynier wsparcia sprzedaży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mapa dojazdu:

Współrzędne GPS - N 50° 05' 31" E 19° 50' 24"