Kontakt

Dane firmy:

ABIS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
ul. Kamienna 17
30-199 Rząska

tel. 1 (012) 429 55 08
tel. 2 (12) 422 49 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do państwa dyspozycji jesteśmy w godzinach od 8.00 do 17.00.


Zapoznaj się z informacją o ochronie danych osobowych pod tym odnośnikiem.

Informacji handlowej i technicznej udzielają:


Piotr Bistroń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Stec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Sulima - Systemy wizyjne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Feliksik - Sterowanie i robotyka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Norbert Śledź - Systemy wizualizacji i MES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mirosław Rybczyński - Inżynier wsparcia sprzedaży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mapa dojazdu:

Współrzędne GPS - N 50° 05' 31" E 19° 50' 24"