DevOps Engineer

KIM JESTEŚMY

  • Jesteśmy firmą zajmującą się informatyką i automatyką przemysłową.
  • Nasz dział informatyki przemysłowej od 20 lat tworzy oprogramowanie do zarządzania, planowania i nadzorowania produkcji.
  • Jeżeli piłeś colę, włączyłeś wycieraczki, spałeś na materacu, bądź latałeś samolotem to bardzo prawdopodobne, że nasze oprogramowanie miało w tym jakiś udział 🙂

Z NAMI BĘDZIESZ

  • Tworzyć testy aplikacji we współpracy z doświadczonymi programistami.
  • Uczestniczyć w projektach z wykorzystaniem nowych, ciekawych technologii.
  • Brać udział w budowie nowych funkcjonalności i wspieraniu już istniejących w projektach dla krajowych i międzynarodowych korporacji.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Współpraca z zespołem projektowym w celu konceptualizacji, rozwoju i wydania oprogramowania
  • Przeprowadzanie kontroli jakości oprogramowania
  • Wdrażanie poprawek i aktualizacji oprogramowania w razie potrzeby
  • Zabezpieczanie oprogramowania w celu zapobiegania naruszeniom bezpieczeństwa i innym lukom w zabezpieczeniach
  • Implementacja CI/CD
  • Bieżące usprawnianie i doskonalenie procesu CI/CD

NASZE WYMAGANIA

  • Preferujemy kandydatów posiadających wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, inżynierii oprogramowania lub kierunków pokrewnych.
  • Wcześniejsze doświadczenie na wszystkich etapach cyklu życia oprogramowania, od koncepcji do zamknięcia cyklu życia oprogramowania.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera DevOps.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do automatyzacji.
  • Znajomość metod zabezpieczania oprogramowania.
  • Udokumentowane doświadczenie w posługiwaniu się językami skryptowymi i językami kodowania oprogramowania w szczególności znajomość platformy .NET.
  • Doświadczenie w projektach o architekturze mikroserwisowej (konteneryzacja, orkiestracja).
  • Mile widziane doświadczenie z technologiami chmurowymi (AWS).
  • Znajomość narzędzi do zarządzania infrastrukturą komputerową na modelu IaC (Terraform, Ansible, itp.).

TECHNOLOGIE, KTÓRYCH UŻYWAMY

  • Wymagane: Jenkins, Git, IaC, Docker, Windows
  • Mile widziane: MS SQL, Jira, Confluence, Linux, AWS Cloud

CO OFERUJEMY

  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport)
  • Kawa/herbata
  • Parking dla pracowników
  • Brak dress code,u
  • Umowa o dzieło, kontrakt B2B, umowa o staż/praktyki
  • Praca stacjonarna, zdalna, hybrydowa
  • Część etatu